Lekarz Dentysta

W trakcie specjalizacji z chirurgi szczękowo-twarzowej

Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach z Oddziałem Stomatologii w Zabrzu w 2009 r. Jest w trakcie studiów doktoranckich Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z Oddziałem w Zabrzu. Ponadto kształci się zawodowo w ramach specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Łodzi.

Doktor Kotowski uczestniczył w licznych kursach i kongresach krajowych z zakresu implantologii. Jest członkiem organizacji Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie (DGOI), International Congress of Oral Implantologists (ICOI) oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI).

W Stomatologia Woźniak zajmuje się głównie chirurgią oraz implantologią.

Stomatologia ogólna, medycyna estetyczna

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, na wydziale lekarsko- dentystycznym. Studia ukończyłam w 2012r. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych dotyczących leczenia stomatologicznego. Podążając za najnowszymi trendami w stomatologii, zapewniam swoim pacjentom skuteczność i wysoki komfort leczenia. W gabinecie zajmuję się leczeniem dzieci, stomatologią zachowawczą i endodoncją.

Endodonta, Stomatologia ogólna

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu.
Interesuje się chirurgią stomatologiczną, protetyką oraz nowoczesną endodoncją.
Stale uczestniczę w kursach i kongresach stomatologicznych, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe, w trosce o piękny uśmiech każdego pacjenta.
Najważniejszy jest dla mnie komfort pacjenta podczas wizyty stomatologicznej, jakość połączona z pasją oraz indywidualnym podejściem, daje doskonałe rezultaty. Prywatnie żeglarz jachtowy, miłośnik turystyki.